Malwarebytes Antivirüs PRO programını indirdim sizce işe yarar mı?

Sayın Admin Ben bugün internet üzerinden malwarebaytes antivirüs programını indirdim pro olarak sizce işe yarar mı ?. Programı bir internet sitesinden indirdim sizce güvenli olurmu programı full olarak kullanmak istiyorum

andromobil andromobil (74)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Malwarebytes Antivirüs PRO güzel bir program. Fakat Crackli sürüm filan indirdiysen yapılacak en yanlış şey antivirüs programı crackli kullanmaktır. Önerim böyle yapacağına Avast, AVG gibi ücretsiz bir programı tercih etmen. Çünkü crackli antivirüs programı sana güvenlik sağlamayabilir. Başına çok daha büyük sorunlar açabilir.

    Malwarebytes Antivirüs PRO programını satın almak istiyorsan https://store.malwarebytes.com/342/cookie?affiliate=44167&redirectto=https%3A%2F%2Fstore.malwarebytes.com%2F342%2Fpurl-consumer buradan satın alabilirsin. Bizim de sık sık önerdiğiniz son gerece güncel ve güvenilir bir programdır.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      mutecessis mutecessis (216)