Malwarebytes kur hatası: Runtime Error (at 92:137): Could not call proc.

Malwarebytes yazılımını indirdim kurma esnasında Runtime Error (at 92:137): Could not call proc. şeklinde hatasıyla karşılaştım

http://i.hizliresim.com/aD8VG4.png

bu durumda ne yapmam gerekir

Anonim Anonim (156)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm için şunu deneyebilirsiniz: Runtime error 49:120 could not call proc hatasının çözümü nedir?

    Hata genelde Malwarebytes sertifkalarının güvenilmez olarak kaydedilmesinden ortaya çıkıyor. Çözümde bu sertifikaları nasıl silebilirsiniz anlattım: Runtime error 49:120 could not call proc hatasının çözümü nedir?

    alattin alattin (16984)