Malwarebytes kur hatası: Runtime Error: Cloud not call proc

https://i.hizliresim.com/9agoYO.png

Malwarebytes yazılımını indirdim kurma esnasında Runtime Error (at 92:137): Cloud not call proc. şeklinde hatasıyla karşılaştım bi türlü yapamadım

lütfen yardım edin

evacan evacan (1)
5 yıl önce sordu

  • Başka anti virüs programı var mi pc de darkcrak 5 yıl önce
  • işletim sistemini de yazar mısın omercik 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Malwarebytes kurulum yaparken Temp klasörüne yazma gereği duyar.

Malwarebytes kurarken alınan Runtime Error (at 92:137): Cloud not call proc hatası genelde Temp klasörüne yazma işlemi gerçekleşmediğinde ortaya çıkar.

Malwarebytes kurulumu yaparken ilk önce Malwarebytes kurulum dosyasını sağ tuşla tıkla ve Yönetici olarak çalıştır seçeneğini seç. Kurulumu bu şekilde dene. Eğer yine hata alıyorsan aşağıda anlatacaklarımı yap.

 Runtime Error (at 92:137): Cloud not call proc hatası çözüm:

İşletim sistemi yazmamışsın ama ben Windows 10 üzerinden anlatayım.

  1. Windows 10 arama bölümüne cmd yaz. Komut istemi adında bir uygulama bulacak. Buna sağ tuşla tıkla ve yönetici olarak çalıştır'ı seç.
  2. Komut isteminde önce şu komutu yaz ve enter tuşuna bas
    set TEMP=C:\Windows\temp

    Daha sonra aşağıdaki komutları uygula

  3. Komut isteminde şu komutu yaz ve enter tuşuna bas:

    set TMP=C:\Windows\tmp

    Daha sonra Malwarebytes kurulumunu tekrardan çalıştır.

Şimdi hata almadan Malwarebytes kurulumunu yapabiliyor olman gerekir.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

  • Aynısını yazcaktım valla :) darkcrak 5 yıl önce
  • aklın yolu bir @darkcrak ;) alattin 5 yıl önce
  • :))) telefonda olmasam ilk ben yazcaktım ama neyseeee birdaki sefere darkcrak 5 yıl önce
  • Malwarebytes for Windows'un kurulum sırasında dosyaları% TEMP% klasörüne kaydedebilmesi gerekiyor. Malwarebytes for Windows kurulum dosyası Çalışma Zamanı Hatası: Karşılaştırma işlemi gerçekleştirilemedi . yükleme sırasında, bu% TEMP% klasörünün bir ağda veya RAMDrive veya RAMDisk olarak da bilinen Random Access Memory Drive üzerinde bulunduğunu gösterir. darkcrak 5 yıl önce

Denedim olmadı ya windows xp kullanıyorum

evacan evacan (1)
5 yıl önce cevaplandı

  • Windows xp yi desteklemiyor ki Malwarebytes sistemin eski darkcrak 5 yıl önce
  • Destekliyor ama işte bu hata çıkıyor runtime error could not call proc evacan 5 yıl önce
  • Paylaştığım çözümü dene darkcrak 5 yıl önce

Buraya tıklayarak XP ve Vista için en güncel sürümü indirebilirsiniz .

darkcrak darkcrak (5168)