Malwarebytes nasıl kaldırılır

Selam benim bilgisayarıma bi KMSpico virüs ü bulaştırmıştılar ve bende onu silmek için malwarebytes indirdim . Şimdi silmek istiyorum ve bildiğime göre sildiğimde onun kalıntıları kalıyor ama ben silmek için makalenize bakmıştım ama sizin makaledeki malwarebytes ile bu sürüm aynı degil bu 4.2.0.82 sürümü bunu detaylıca silmek için aynı uygulamayı mı kullanmalımıyım? yoksa başka bir uygulama daha mı var?

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önceden uzmanim.net üzerinden @alattin bir çözüm paylaşmıştı alttaki linkten çözüme gidebilirsin zaten benim vereceğim linkler orada var.

    Malwarebytes nasıl kaldırılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • peki neden chrome bunu virüs olarak algılıyor adils 3 yıl önce
    • Mallwarebytes chromeyi virüs olarak algılıyor ise chromeye virüs bulaşmıştır @adils darkcrak 3 yıl önce
    • hayır öyle degil silme programını adils 3 yıl önce
    • Sakla programı @adils darkcrak 3 yıl önce