Malwarebytes Nedir Premium Özellikleri nedir

0

Malwarebytes Nedir Premium Özellikleri nedir

cristianoronaldo cristianoronaldo (171)
9 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? (tıkla)

  Son versiyon hangisidir, nereden download edilir? (tıkla)

  Yetmedi mi?

  Devam edelim öyleyse :-)

  Bilgisayarınızı İşgal Eden Zararlı Yazılımları Bu Program ile Temizleyebilirsiniz

  Bilgisayarlarımızı tehdit eden virüsler, solucanlar, spywarelar ve bunun yanında malwarelar gibi varolan onlarca farklı yazılım, maalesef veri kayıpları, maddi ve manevi kayıplar gibi ciddi sonuçlara neden olabiliyorlar ve kullanıcıların sadece tek bir antivirüs kullanarak bunların hepsine birden karşı koyabilmeleri de oldukça zor.

  Zira antivirüs programları genellikle direkt tehditleri algılamakta başarılı olurken, daha çetrefilli ve detaylı, gizli çalışan tehditlere karşı yetersiz kalıyorlar. Malwarebytes Anti-Malware programı, bu tip tehditlere karşı sizi korumaya çalışan ücretsiz ve kaliteli uygulamalar arasında yer alıyor ve malware yazılımlara karşı etkin bir duvar oluşturuyor. Temel olarak karşı koyabildiği tehditler arasında trojanlar, rootkitler, solucanlar, spywarelar ve çok daha fazlası yer alıyor.

  Ayrıca, govome.com, conduit, ask.com gibi web tarayıcılara yerleşen anasayfa, toolbar gibi eklentileri de engelliyor ve ortadan kaldırıyor diyebiliriz. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra direkt olarak bilgisayarınızdaki etkilenmiş olan dosyaları size bir rapor halinde sunan program, böylece istediğiniz temizliği yapmanıza olanak tanıyor.

  Temizlik süreci de oldukça kısa ve bir kaç saniye sürdüğü için, bilgisayarınızda herhangi bir zorlama olmadan tehlikeli yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Ayarlar sekmesinde ise programın temel çalışma özelliklerini etkileyebilecek ve nerelerin taranmasını istediğinizi belirtebileceğiniz gerekli tüm seçenekler mevcut. Piyasadaki en etkili malware temizleme programlarından olan Malwarebytes Anti-Malware'ı denemeden geçmeyin.

  Bu program en iyi ücretsiz programlar arasındadır.

  Programın Premium versiyonunda anlık koruma özelliğide bulunmaktadır. Bu versiyonun diğer ayırdedici özelliği free kullanıma açık olmayıp, belli bir ücret karşılığı kullanıcılara dağıtılmasıdır :-)

  Günümüzde popüler olan sahte yazılımları, onların bıraktığı kalıntıları temizlemekte oldukça başarılıdır. Mesela bilgisayarınıza bulaşıp her sitede reklam çıkaran asalak virüslerin çoğunu temizler.

  Birden fazla tarama seçeneği bulunmaktadır. Yıldırım tarama, tam tarama, seçtiğiniz bir bölgeyi tarama gibi. Tarama yaparken antivirüs programınızı kapatmanız önerilir. Zira çakışmalara yol açabilir. Sürekli kullanmasanızda arada bir açın ve programın veritabanını güncelleyip tarama yaptırın. Oldukça yararını göreceksiniz. Türkçe olması nedeni ile kullanımıda oldukça kolaydır.

   

  temmuz temmuz (12505)
  9 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol