Malwarebytes nereden satın alabilirim?

Malwarebytes anti-malware nereden orjinal olarak satın alabilirim?

hakan hakan (15424)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Malwarebytes nereden satın alabilirim? Malwarebytes'ı nasıl satın alabilirim?

    Malwarebytes, eski adı ile Malwarebytes anti-malware programını orjinal, lisanslı olarak uzmanim.net market'ten satın alabilirsiniz.

    Malwarebytes programına güncel fiyatı ve kampanyalar ile uzmanim.net market üzerinden ulaşılabilir.

    uzmanim.net market'e buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz Malwarebytes satın almak için marketi ziyaret etmeniz ve şimdi satın al linkini tıklamanız ve ardından açılan satış sayfasında bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.  Malwarebytes ödemesi gerçekleştikten sonra indirme linki ve orjinal Malwarebytes lisansı tarafınıza mail olarak gönderilecektir.

    uzmanim.net market'te satılan Malwarebytes uzmanim.net ücretsiz desteğini içerir. Malwarebytes ile yaşadığınız her türlü sorun için uzmanim.net'ten destek alabilir, sorularınızı uzmanim.net'e sorabilirsiniz.

    uzmanim.net market ile ilgili daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz: uzmanim.net market nedir?

    hakan hakan (15424)