Malwarebytes PC'yi her açılışta tarama yapıyor

Malwarebytes PCaçılışta tarama yapmasını nasıl kapatabilirim?

utkuberk1 utkuberk1 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Alt menüdeki arama çubuğuna görev yöneticisi yazın. Programı açın ve ardından yukardaki menüden BAŞLANGIÇ bölümine gelin. Burada Malwarebytes simgesine sağ tıklayın ve devre dışı bırak seçeneğine basın.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Her açılışta tarama mı yapıyor yoksa her açılışta Malwarebytes otomatik açılıyor mu?

      Malwarebytes içinde Settings > Security >  Windows Startup bölümünü kapalı hale getirmelisin. Malwarebytes ayarlarına ulaşmak için şu simgeye tıklamalısın:

      malwarebytes ayarlar

      murat murat (12492)
      2 yıl önce cevaplandı

        hem açılıyo hem tarama yapıyodu kapattım şu an

        utkuberk1 utkuberk1 (1)