Malwarebytes process explorer üzerinden taradım hiç virüs çıkmadı ama şüpheleniyorum, ne yapmalıyım?

Ben şüpheleniyorum çünkü belleği %20, CPU'yu %15 sabit kullanıyor. Acaba virüs olabilir mi?

shiedaa shiedaa (1)
3 yıl önce sordu

  • aplicationframehost.exe en fazla kullanaıyor shiedaa 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

%20 bellek %15 CPU kullanımı anormal değil.

O an açık olan tüm uygulamalar Process Explorer da dahil olmak üzere CPU ve RAM kullanır.

Process Explorer içinde CPU sekmesine tıkla ve işlemleri CPU 'ya göre sırala. Bak bakalım en çok CPU hangi uygulama kullanıyor.

alattin alattin (16999)