Malwarebytes programını indiremiyorum

chrome uzantılarımda böylr nirşey var (DevTool: Remove CSP, IFrame option) birde chrome kuruluşunuz tarafından yönetiliyor diyor

kullanici518941 kullanici518941 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Komut satırından dosya indirebilirsin. Tarayıcındaki eklentileri silmek için öncelikle Adwcleaner ile bilgisayarı taramanı öneririm.

    Adwcleaner indirmek için şu adımları uygula:

    Aşağıdaki adımlaw Windows 10 içindir.

    1. Windows ve R tuşlarına birlikte bas. Açılan çalıştır penceresine cmd yaz ve enter tuşuna bas.
    2. cmd ekranında C:\Users\alattin gibi bir ifade göreceksin. Bu bulunduğun klasör.
    3. Burada şunu yaz cd descktop ve enter tuşuna bas.Şuanda komut ile masaüstüne ulaştın.
    4. Daha sonra Adwcleaner uygulamasını şu komut ile indirmeye başla:
      curl -o adw.exe https://download.toolslib.net/download/file/1/1999?s=6EF1SNOCIKrhTKUGFfdWipJjj9V5EWdZ
      Bu komutla birlikte ekranda şöyle ifadeler göreceksin:
        % Total    % Received % Xferd  Average Speed   Time    Time     Time  Current
                                       Dload  Upload   Total   Spent    Left  Speed
      100 7445k  100 7445k    0     0   930k      0  0:00:08  0:00:08 --:--:-- 1169k

    5. Total bölümünde 100 gördüğünde bu pencereyi kapatabilirdin. Artık masaüstünde Adw.exe adında bir uygulama var yani Adwcleaner indirildi. Şimdi Adwcleaner ile bilgisayarı tarayabilirsin.

    Bir de video çektim dilersen buradan da izleyebilirsin:  https://www.youtube.com/watch?v=lxxa1dYyVj8

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

      Malwarebytes ve AdwCleaner uygulamalarını başka bir bilgisayardan indirmeyi dene. Sonra da USB ye aktar. Bu bir çözüm olabilir.

      hakan hakan (15409)