Malwarebytes programını kurduktan sonra açamıyorum

Malwarebytes'in kurulumunda ''İç hata: Expression error (at 79:177): External exception E06D7363.' '' yazısı çıkıyor. Tamam tuşuna basarak devam etmeme rağmen toplam 4 kere hata veriyor. Sanırım bundan kaynaklı olarak programı kurduktan sonra açamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

herzamankigibi herzamankigibi (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    External exception EO6D7363

    İç hata: Expression error 'Runtime Error (at:79:177):

    Malwarebytes anti-malware kurulumunda External exception EO6D7363 hatasının çözümü nedir? konulu çözümümde sorunun nasıl giderileceğini daha önce paylaşmıştım, aşağıdaki linki deneyebilirsiniz.

    External exception EO6D7363

    alattin alattin (16999)