Malwarebytes tamamen kaldırma sorunu

Malwarebytes i indirip sildim

ama yeni bir tarayıcı indirdiğimde veya yeni bir google profili oluşturduğumda malwarebytes guard eklentisi iniyor

beratbozkurt2010 beratbozkurt2010 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Chrome'dan eklentiler sekmesine gidin ve orada Malwarebytes ile ilgili eklenti varsa silin.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    1 yıl önce cevaplandı

    • zaten eklentiler sayfasından her seferinde siliyorum ama yine yükleniyor beratbozkurt2010 1 yıl önce

    Malwarebytes'ı tamamen kaldırmak için Malwarebytes Support Tool yazılımından faydalanabilirsin. Buradan Malwarebytes Support Tool yazılımını indir: Malwarebytes Support Tool indir: https://downloads.malwarebytes.com/file/mbst

    Malwarebytes'ı tamamen kaldırmak

    1. indirdiğin mb-support-X.X.X gibi bir ada sahip olan dosyayı çift tıkla.
    2. Malwarebytes Support Tool açılacak.
    3. Malwarebytes Support Tool içinde Advanced seçeneğini tıkla.
    4. Clean butonuna bas.
    5. Malwarebytes Support Tool bilgisayarındaki Malwarebytes ürünlerini kaldıracaktır.
    alattin alattin (16984)