Malwarebytes tarama bittikten sonra hangi butona tıklamalıyım?

Malwarebytes ile tarama yaptım ve birsürü tehdit buldu. Altında "Cancel" ve "Quarantine Selected" olmak üzere iki buton var. Bunların hangisine tıklamalıyım?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Quarantine Selected" butonuna tıklamalısın.

    Bu seçeneğin anlamı şudur: Malwarebytes, tespit ettiği zararlı yazılımları karantinaya alacak ve bilgisayarında çalışmasını, bilgisayarını daha fazla tehdit etmesini engelleyecektir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler. Peki ben programı iki yıl önce indirmiştim , tekrar indirip güncelleme yapmalıımyım sizce @farurhenho (2274) mat7 6 yıl önce
    • Eğer güncelleme gelmişse yapabilirsin. Özellikle antivirüs yazılımlarında her zaman en güncel sürümü kullanmaya özen göster. Yazılım, yeni virüsleri tespit ettikçe veritabanını günceller, dolayısıyla antivirüs yazılımını güncellemek çok önemlidir @mat7 omercik 6 yıl önce
    • Var olanı mı güncelleyeyim yoksa başka mı indireyim ? Var olanı nereden güncelleyeyim? çünkü İngilizce bu yüzden anlamıyorum nerede ne yazdığını @@farurhenho (2274) mat7 6 yıl önce
    • İstersen şöyle yap: Sendekini sil ve malwarebytes.com sitesine gidip oradan tekrar indir. En güncel sürümünü indirmiş olursun. Yine aynı kapıya çıkar @mat7 omercik 6 yıl önce
    • Evet daha mantıklı öyle yapıyorum . Çok teşekkürler. @farurhenho (2274) mat7 6 yıl önce