Malwarebytes ücretsiz deneme süresi gecikti

Bu olay çok önce oldu fakat aklıma şimdi takıldı.Malwarebytes ücretsiz deneme süresi 3 gün gecikmisti birsey olurmu

ceviz ceviz (7)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Süresi gecikti derken ne kast ediyorsun anlamadim. Deneme suresi bittiginde gercek zamanli koruma devreden cikiyor. Yine malwarebytes kullanmaya devam edebiliyorsun. Virus taramasi ve temizleme yapabiluyorsun. Tek farki gercek zamanli koruma olmuyor. Bir dosya indirdin mesela o dosya viruslere karsi otomatik taranmiyor. Manuel taraman gerekiyor.

    alattin alattin (16984)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Anladım çok teşekkürler ceviz 2 yıl önce

    Malwarebytes ilk kurulumda 15 günlük pro sürümü ile gelir. 15 gün dolarsa ve siz para verip satın almazsanız ücretsiz sürüme evrilir.

    Ücretsiz sürüm aktif koruma sağlamaz. Sen bilgisayarı tarayabilir, virüs varsa Malwarebytes ile temizleyebilirsin.

    Malwarebytes Premium sürümü yani ücretli sürüm seni anlık olarak saldırılara karşı korur, sürekli çalışır ve virüslü bir dosya indirirsen, çalıştırırsan bilgisayarını buna karşı korur.

    Malwarebytes Premium süresi dolduktan sonra bilgisayarda Malwarebytes kalabilir. Senden bir ücret, para alınmaz.

    murat murat (12492)