MalwareFox nedir? Nasıl kullanılır?

MalwareFox nedir?

MalwareFox nasıl kullanılır?

MalwareFox nereden indirilir?

MalwareFox ücretli bir program mı?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Antivirüs programlarının amaçları sizleri mallware,trojan ve keyloger gibi virüslerden korumaktır ama bazı bilinmedik antivirüs programları bu işleri yapmıyor ve sizlere virüs bulaştırıyor. Bir antivirüs programı indireceğiniz zaman bir uzman veya tecrübeli bir kişiden destek alarak indirin.

    MalwareFox nedir?

    Tarayıcınıza bulaşmış virüsleri temizlemeye ve bilgisayarınıza bulaşmış virüsleri ve trojanları temizlemeye yarıyor ve bunları temizlemek için de bilgisayarınızı tarata bilirsiniz. Bilgisayarınıza bir uygulama veya bir program indirdiğinizde o programı tarıyor ve virüs ise sizi uyarıyor.

    Her cihazda bir antivirüs programı bulunmalı. Virüs bulaştıkdan sonra temizlemesi zor ama bir antivirüs programı yükledikten sonra virüslü bir uygulama olduğunda sizi uyarıyor ve siliyor ayrıca virüs bulaşması da zorlaşıyor cihazınıza.

    Ben de denemek için MalwareFox programını indirdim ve memnun kaldım. Kullanımı kolay ve sizi virüslerden koruyor. İndirmenizi de öneriyorum.

    Malwarefox nereden indirilir?

    Altdaki link'e tıklayarak ücretsiz bir şekilde MalwareFox programını indire bilirsiniz

    MalwareFox indirmek için buraya tıklayın.

    MalwareFox ücretli bir program mı?

    Sizlere 15 gün deneme süresi veriyor ve bu 15 gün içerisinde uygulamayı gözlemleyip , beğendiyseniz satın ala bilirsiniz.

    Ücretsiz sürümündeki özellikler:

    • Cihazınıza bulaşmış kötü amaçlı yazılımları algılıyor ve kaldırıyor
    • Rootkit'ler tarafından zarar görmüş dosyaları onarıyor
    • Tarayıcınızı virüslerden temizliyor

    Ücretli sürümündeki özellikler:

    • Cihazınıza bulaşmış kötü amaçlı yazılımları algılıyor ve kaldırıyor
    • Rootkit'ler tarafından zarar görmüş dosyaları onarıyor
    • Tarayıcınızı virüslerden temizliyor
    • Fidye yazılımlarından sizi korur
    • 7/24 müşteri desteği
    • Gerçek zamanlı virüs koruması

    MalwareFox Nasıl kullanılır?

    1. İlk olarak MalwareFox uygulamasını bu link den indirelim [LİNK]
    2. Ardından kurulumunu yapalım. Kurulumu kolay.
    3. Kurulumunu yaptıkdan sonra uygulamayı açalım ve Tara butonuna tıklayarak bilgisayarımızı tarayalım.
    4. Tarama bittikden sonra İleri butonuna basarak virüsleri temizleye bilirsiniz

    darkcrak darkcrak (5168)