Manufactorar yerine üretici nasıl yazilir (mobil)

Cpu-Z ile baktıgımda unknown yazıyor

Nasıl yapablrm

uzmanim9993 uzmanim9993 (19)
6 yıl önce sordu

  • Sorduğun soru hiç anlaşılmıyor, daha açık sormalısın temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Manufacturer: Üretici firma

Bunumu sormuştun?

Ama eğer uygulamanın "Manufacturer" olarak cihazın üreticisini/üretici firma ismini nasıl yazarım diye soruyorsan, bunu sen yazamazsın ve zaten yazabilsende bunun bir manası olmaz. Uygulamanın üreticiyi kendisi okuması ve göstermesi gerekir. Göstermiyorsa yada "Unknown" (Bilinmeyen) olarak gösteriyorsa buna yapacak birşey olmaz. Bu şekilde olması uygulamanın bir hatası (fonksiyonel eksikliği/yetersizliği) veya cihaz üreticisinin yada cihazın yeterince tanınmamış olması sebebiyledir. Sen bunu değiştiremezsin. Fakat uygulamanın sonraki sürümlerinde bu eksiklik giderilebilir, güncel uygulamalarda üretici firma doğru ve sağlıklı olarak algılanabilir (Uygulamanın veri tabanınında gelişmeler olabilecektir).

Bir diğer ihtimalde urünün sahte ve taklit olması sebebiyle bu şekilde bir gösterim olabilir. Uygulamanın markasız ve/veya sahte ürünleri tanımaması, üreticisini algılayamaması haliyle normal olandır.

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Yok cpu-zde baktığımda orası unknown yazıyor orayi casper yapmak istiyorum kullanici67047 6 yıl önce
  • Cevap mesajımda.. @kullanici67047 temmuz 6 yıl önce
  • @kullanici67047 ve @uzmanim9993 hesapları, hangisi senin? İki farklı hesap kullanmakta isen bu gereksiz ve yanlıştır. Bu tür şeylere hiç tevessül edilmemeli :( temmuz 6 yıl önce