Markafoni üyeliğimi iptal etmek istiyorum

Bir süre önce Markafoni adlı siteye üye oldum. Olmaz olaydım şimdi sürekli mail geliyor. Markafoni üyeliğimi iptal etmek istiyorum. Sürelik gelen mail, mesajlardan çok rahatsız oluyorum.

Markafoni üyeliğimi nasıl iptal ederim?

ceyda ceyda (312)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Markafoni üyeliğini iptal etmek için, kampanya duyuru e-posta’larını iptal etmek için

    Günlük kampanya e-maillerini artık almak istemiyorsanız;

    1. Markafoni sitesine sağ üst köşede bulunan giriş bölümünden giriş yapın.
    2. Aynı bölümde açılacak olan “Hesabım” menüsünden "Üyelik Bilgilerim” linkine tıklayın.
    3. Açılan sayfada “Kampanya duyuruları ile ilgili e-posta almak istiyorum.” kutucuğunun içini boşaltarak “Kaydet” butonuna tıklayın.

    Bu işlemden sonra Markafoni'de email almayacaksınız. Ayrıca sorun olması durumunda Markafoni'ye giriş yaptıktan sonra https://www.markafoni.com/account/contact/us/ linkini tıklayarak iletişim formundan üyelik iptalini isteyebilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim Pelin Hanım ceyda 9 yıl önce