Marketpaketi.com.tr güvenilir mi?

Herkese merhaba, acaba daha önce www.marketpaketi.com.tr kullanan birileri oldu mu?  Marketpaketi.com.tr Güvenilir mi?

bahar10 bahar10 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güvenilir gibi duruyor ayrıca uzantısında .tr uzantısı var fakat daha önceden bu site üzerinden bir ürün almadığım için pek bişi diyemiyorum. İnternet üzerinden araştırdığım zaman 6-7 gündür kargoya verilmeyen ürünlerde var eksik ürünü olanlarda.

    Eğer kargo eline ulaştığı zaman kargocunun yanında kargoyu aç ve video çekerek aç kargoyu sıkıntı çıkarsa elinde delil olur ayrıca kargo süreci uzun olanlarında aldığı ürünler stokta olmayabilir yani stok bekliyorda olabilirler ayrıca coronadan dolayıda kargolama işlemi uzun sürebilir.

    darkcrak darkcrak (5158)