Masa Üstü Bilgisayar Alıcam Lütfen Tavsiye ve Yardım edin..

Masaüstü bilgisayar alıcam konu hakkında biraz kendim araştırma yaptım aradığım özelliklere en yakın bilgisayar olarak

http://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/sivi-sogutmali-8-cekirdekli-oyun-canavari-4-gb-256-bit16-gb-ram-P119235048?cid=604001&amp%3Bamp%3Bgclid=COurwby3_9MCFZUV0wodmrMN6w&amp%3Bamp%3Bgclsrc=aw.ds

bunu buldum bu fiyata daha uygun aynı ayarda alabilceğim masaüstü bilgisayar varsa yardımcı olursanız sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkürler..

met1963 met1963 (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba alacağınız bilgisayar yeni oyunları rahat bir şekilde açar ama size önereceğim sistem ilede her oyunu neredeyse oynarsınız

    intel core i5

    8 gb ram

    gtx 1050

    alırsanız hem daha ucuz maal olur hemde istediğiniz tüm oyunları oynayabilirsiniz.attığınız linkte adam biraz kazık atıyor gibi en iyisi sahibinden.com veya letgodan araştırmanız daha faydalı daha ucuz olacaktır üstelikte malları daha çabuk ve elden alırsınız bu tarz size verdiğim sitelerde.ama size şunu söylemeliyim ki sizin oynayacağınız oyunları bilseydim daha iyi bir sistem yazabilirdim.ama bence siz bu linki aklınızdan çıkarın ve size verdiğim sitelerden bakın kesinlikle oyun bilgisayarıları daha ucuz.

    ardavarol ardavarol (3)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Knight Online tarzı Online ve Üst düzey grafik ağırlıklı oyunlar ve video çekimi yapabilceğim masaüstü arıyorum hocam yardımcı olursan sevinirim. met1963 6 yıl önce
    • o zaman sahibinden.com veya letgodan bak derim yok istemiyorum dersen ordan satın alabilirsin ardavarol 6 yıl önce
    • iyi araştırmalar ardavarol 6 yıl önce