masa üstü ve başlat menüsü

masa üstü ve başlat menüsü gidip geliyor malwarebytes ile tarama yaptım portal sepeti virüsü bulaşmıştı tarama yaptıktan sonra başlat menüsü ve masa üstü simgeleri gidip gelmeye başladı acil önereceğiniz bir çözüm varmı yardım edin

kullanici455640 kullanici455640 (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem geri yükleme ile eski bir tarihe dönebilirsiniz: Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?

    Daha sonra mutlaka virüs taraması yapın. Muhtemelen portalsepeti dışında başka virüs veya zararlı programlar bilgisayarınıza bulaşmış.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

      Yaptım olmadi herşeyi demedim sistem geri yükleme tamamlanıyor dosya AC dediğim zaman kayboluyor

      kullanici455640 kullanici455640 (3)