Masa üstündeki yazılar siyahlaştı ve yazıları okunmuyor. Ne yapmam gerek?

Bilgisayar yazılar siyah oldu bişiler oldu anlamadım

retrocuyum retrocuyum (7)
3 yıl önce sordu

  • sağ tık basınca cıkan yazılar da kücüldü retrocuyum 3 yıl önce
  • En son hangi işlemi yapmıştın. Bir şey mi indirdin? Bir ayar mı yaptın? darkcrak 3 yıl önce
  • yok ellemedim hiç retrocuyum 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarına büyük ihtimalle virüs bulaşmış gibi görünüyor. Bana sorarsan bilgisayarını Mallwarebytes ve Gridinsoft ile tara.

GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır?

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5158)