masaüstü bilgisayar

selam masaüstü bilgisayarım power supply çalıştığı halde ekrana görüntü gelmiyor

nikita86 nikita86 (1)
9 yıl önce sordu

  • biraz daha detay veririmsiniz işletim sitemi ve en son yapılan işlem gibi.. laboustasarim 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Farklı arızalar olabilir bütün parçaların tam ve doğru bir şekilde yerindelermi diye öncelikle kontrol ediniz bazen  parçalar kasa hareketinden dolayı slotlarında çıkabiliyor,  sırasıyla ram, ekran kartı ,yedeğiniz varsa arızayı tek tek test ederek bulabilirsiniz . saygılarımla

mehmetyildiz mehmetyildiz (19)