Masaüstü bilgisayarda ekran videosu nasıl alınır ?

Windows10 laptop bilgisayar kullanıyorum ekran videosu alabileceğim programlar var mı ?

ses1842 ses1842 (64)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba,

    Windows 10'un kendi oyun video çekme özelliği var, hem oyun hem ekran kaydı alacaksanız camtasia studio 9'u öneririm hem montaj yapabiliyorsunuz hem de bide kaydedebiliyorsunuz.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    3 yıl önce cevaplandı

    • hocam 500 mb lık uygulamayı indirttiniz üstüne birde hesap falan istiyor nasıl yapıyım şimdi ses1842 3 yıl önce
    • bide program ingilizce ses1842 3 yıl önce
    • @ilkaybaki ses1842 3 yıl önce
    • Hesap oluşturmanıza gerek yok,tam bir şekilde indirseydiniz hesap istemezdi. Program İngilizce, Türkçe dil yapabilirsiniz ama tavsiye etmem Türkçe yama da sıkıntılar var. Montaj olarak camtasia, ekran kaydedici olarak ta bandicam'ı tercih edebilirsiniz.. @ses1842 ilkaybaki 3 yıl önce

    Camtasia güzel bir program. Videoları düzenleyebiliyorsun.  Yine Bandicam en çok kullanılanlardan biri. Bir ara Icecream Screen Recorder kullanmıştım. Bu da fena değil.

    Bir de ücretsiz CamStudio var:  https://camstudio.org/

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

    • ücretsiz lazım bana hocam öğrenciyim bide uygulamalara para harcayamam :) @alattin ses1842 3 yıl önce
    • Onu da yazdım zaten @ses1842 alattin 3 yıl önce