Masaüstü Bilgisayarda Klavye-Mause Çalışmıyor

Masaüstü bilgisayara taktığım klavye ve mause çalışmıyor. Aynı mause ve klavyeyi başka bir PC de denedim çalışıyor. Mause ışık yanıyor. Klavyede o da yok

dargette dargette (19)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    USB girişlerinde sıkıntı olabilir. Fare ve klavyeyi diğer USB girişlerinde denemenizi önerebilirim.

    Sorununuzun çözülmemesi durumunda daha detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz. (Örneğin nasıl bir olayın ardından bu durum gerçekleşti)

    utkubayat utkubayat (885)