Masaüstü bilgisayarımda elektrik tasarrufunu nasıl yapabilirim?

Öncelikle herkeze merhabalar, başlıktan da anlaşılacağı üzere sorum bellidir. Sorum ile ilgili gerekli bilgileri aşağıda numaralandırılmış şekildedir.

1-) Kullandığım işletim sistemi: Windows 7 Service Pack 1 64-Bit, sadece (64-Bit)
2-) Sistem özelliklerim: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300@ 2.60GHz 2.60GHz, 4GB Ram, AMD Radeon HD 6570.
3-) Kullandığım cihaz tipi: Masaüstü

Not: Gerekli bilgiler tam yeterli değilse sistem özelliklerimle ilgili tam detaylı veri kayıtlarını paylaşabilirim, şimdiden teşekkür ediyorum, kalın sağlıcakla.

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Günde kaç saat çalışıyor? Yük altında iken bile fazla elektrik tüketeceğini düşünmüyorum.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • en fazla 6 saat. lucas77 3 yıl önce
    • Elektrik faturasını bu kadar dert etmene gerek yok o zaman. Ben bile günde 16 Saat mining yapmama rağmen dert etmiyorum. Ki senin dert etmene bile gerek yok. @lucas77 hydra 3 yıl önce