Masaüstü Bilgisayarımda Klavyenin Çalışmaması

Merhaba , Windows 10 64bit işletim sistemini kullanıyorum , Bilgisayar açılışında klavyemde harflere bastığım zaman çalışmıyor ancak ekran klavyesini açtığım zaman normal klavyemdeki tuşlar çalışmaya başlıyor , çözümü hakkında bilgi verebilirmisiniz

emrahacil emrahacil (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka klavye takarak denedinmi?

    Klavyen nasıl, ne tür bir klavye, kablolumu, kablosuzmu?

    Kabloluysa USB'den bağlı kablolumu, yoksa eski tip PS2 bağlantılı (Yuvarlak ve pinli, eflatun renkli bağlantı uçlu) olanlardanmı?

    Bunları bilmeden nasıl çözüm tavsiyesinde bulunalım sana :)

    Yada -mademki ekran klavyesi açık halde iken fiziksel klavyen çalışabiliyor- boşver üstteki soruların cevaplarını, Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir zamana geri al, tamam olsun:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)