Masaüstü bilmediğim dosyalarla doldu silinmiyor, ne yapabilirim?

Merhaba, bilgisayarıma bir eklenti yüklerken hata oluştu. Birden masaüstünün tamamı dosyalarla doldu. Dosyalar silinmiyor ne yapmalıyım?

elifguven elifguven (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Unlocker Programını kullanabilirsin

    hyra hyra (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarınıza virüs bulaşmış gibi görünüyor. Bilgisayarınızı Malwarebytes, Adwcleaner ve HitmanPro ile taramanızı öneriyorum. Bilgisayarınızda virüs taramadan önce bilgisayarınızda Temiz ön yükelem yapmanızı öneriyorum. Temiz ön yükleme bilgisayarınızı sıfırlamaz sadece bilgisayarınız açılırken ki uygulamaları kapatır yani daha sonradan sonradan sizin indirdiğiniz uygulamaları.

      NOT:

      Eğer yardım etmemi istiyorsanız bana özelden ulaşabilirsiniz.

      darkcrak darkcrak (5168)