masaüstü casper bilgisayar wifi bağlama

merhaba arkadaşlar benim bir casper kasam var windows xp onu nasıl wifi ye bağlayabilirim internet kablosu yetmiyorda yardım eden arkadaşlarımdan şimdiden teşekkürler

ardayilmaz101 ardayilmaz101 (1)
7 yıl önce sordu

  • Daha buyuk bir kablo al yada baskasının internrtine bağlan izin alarak. İyi gunler safadam 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Merhaba

Daha buyuk bir kablo al yada baskasının internetine bağlan izin alarak. İyi gunler

By @safadam

safadam safadam (-84)