Masaüstü pc'de telefonu hoperlor olarak kullanmak

Merhaba. Masaüstü bilgisayara (Bluetooth yok) telefonu hoperlor olarak kullanmak istiyorum. Aynı İnternet ağından (LAN) bunu yapabilmemin bir yolu var mı?

newabadit newabadit (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonuna google playden sound wire server indir bilgisayarına http://georgielabs.net/ adresinden işletim sistemini seçip kur.Bilgisayarda uygulamayı aç uygulamadaki server bilgilerini telefondaki uygulamaya gir.

    umuttt umuttt (207)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim deniyecm newabadit 3 yıl önce