Masaüstü Sıkıntısı, Masaüstündeki tüm verilerim silindi nasıl geri getirebilirim?

Merhabalar 2 Gün önce bilgisayarımın masaüstün'de bir sürü Dosyalarım müziklerim vs prograglarım vardı Bilgisayarımı Yeniden başlattıkdan sonra Herşeyim silindi ve Masaüstün'de Hiç bir dosya açılmıyor Herşeyim gitti ne yapabilirim Acil Yardım...

mertalielen mertalielen (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Sistemi geri yüklerseniz sorununuz çözülebilir. Nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

    Link: http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

      sorun biraz cidyi sistemi eski bir tarihe alın düzelecektir kurtarama sistem  açılmıyorsa

      virüs taraması yaptırın bu programları kendi bilgisayarından indiremiyorsan başka bilgisayarda indirin flash belleğe atın

      sonra kendi bilgisayarınıza aktarın kurulumu yapın taramayı yaptırın

      Malwarebytes Anti-Malware 2.2.1.1043 istenmeyen yazılımlar virüsler için  burdan indirin
      Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için    burdan indirin
      taraycı eklentiler ve zararlı yazılımlar için burdan indirin

      candan candan (4301)