Masaüstü sistemi yükseltme

Kullandığım sistemi yükseltmek istiyorum.

Sistem özellikleri: i5 750 2.66 8 MB Cash, 8 GB RAM, Anakart ASUS P7P55D

Ekran kartı yenilemek. İstiyorum MSI GTX 1050 Ti 4GB 128-bit taksam acaba problem yaşar mıyım?

kullanici636222 kullanici636222 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Konu muhtevasında belirttiğin sistem özellikleri halen senin sisteminin özelliklerimi yoksa upgrade ile sahip olmak istediğin özelliklermi, bu tam belli olmuyor. Ama hangisi olursa olsun bu kapsamlı upgrade sana astarı yüzünden daha pahalıya mal olur. Böyle oluncada hiç rasyonel değildir. Sen en iyisi istediğin özelliklerde yeni bir PC satın al ve eskisinide ikinci el olarak sat. Bunun maliyeti senin yapmak istediğin upgrade'en çok farklı olmaz. Bu şekilde donanım ve sürücü uyumsuzlukları gibi problemlerde yaşamazsın. Birde yeni alacağın PC'yi kampanyalı satışlara falan denk getirebilirsen..

    temmuz temmuz (12505)