Masaüstümdeki Ağ Bağlantılar adlı eklentiyi silmek istiyorum fakat silemiyorum.

Yaklaşık 1 ay önce masaüstümde kendi kendine oluşan bir "ağ bağlantıları" adlı eklenti silinmiyor. Sağ click yapınca ya "aç" ya da "kısayol oluştur" çıkıyor fakat hiçbir türlü sil botunu gelmiyor.

malikyt30 malikyt30 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunlar silinmez, kaldırmak için yöntemler vardır, sizin Windows kaçsa ona göre yapın, ben aşağıda Windows sürümlerine göre yöntemlerini yazacağım siz hangi Windows kullanıyorsanız onu yaparsınız.

    Windows 10

    1- Ayarlar'a tıklayın.

    2- Kişiselleştirme'ye tıklayın.

    3- Temalar'a tıklayın.

    4- İlgili Ayarlar'ın altında Masaüstü Simge Ayarlar'ına tıklayın.

    5- Burada bende sadece "Geri Dönüşüm Kutusu" tikli, sende "" tiklidir, "" tikini kaldırıp Uygula > Tamam dersen masaüstünden kalkar.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Windows 7 [Windows 10 kullandığım için gösteremeyeceğim]

    1- Aramaya "Masaüstü Simgeleri" yazın, "Masaüstündeki genel simgeleri göster veya gizle" tıklayın.

    2- Açılacak olan Masaüstü simge ayarları kısmından Windows 10'da gösterdiğim pencere gelecektir, tik kaldırarak yapabilirsiniz.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Windows 8

    1- Masaüstünde boş bir yere sağ tıklayın, Kişiselleştir'e tıklayın.

    2- Masaüstü Simgelerini Değiştirin'e tıklayın

    3- Burada yazan tiki kaldırıp Uygula > Tamam deyin.

    NOT: İnşallah yardımcı olmuşumdur.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Helal olsun iyi uğraşılmış. anilerdogan 3 yıl önce