Masaüstümdeki klasör silinmiyor, nasıl silebilirim?

Merhaba, ben dün ps3 kolunu pc'de oynamak için bir video izledim, videoda bunu indirdim. Sonra yaptım ps3 kolu oldu, ama şimdide klasör silinmiyor. Arsiv ekleyipde yaprım olmadı, Unlocker programınlada yaptım olmadı.

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

  • Kusura bakmayın resmi eklemeye unutmuşum. ilkaybaki16 5 yıl önce
  • Silmeye çalışırken nasıl bir hata veriyor? omercik 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

O klasörde arkada açık kalan bir program/uygulama açı kalmıştır görev yöneticisinden görünür.

infinity infinity (402)
5 yıl önce cevaplandı

    Alttaki programın "Zorla Kaldır" seçeneğini kullanarak kaldırmayı dene. " Zorla Kaldır" komutu program arabirimindeki "Komutlar" sekmesi altında menünün en altında bulunur (Bu komutu tıklayarak arabirim üzerinden klasörü göstereceksin):

    Revo Uninstaller (tıkla)

    Eğer yapamazsan veya kaldırma bu yol ile gerçekleştirilemezse sistemi problem öncesi bir zamana (sende dün ve öncesi oluyor herhalde) geri alarak problemi yine çözebilirsin:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sorunu bu şekilde çözdüm.

      Görev yöneticisinden klasördeki programının açık olduğunu gördüm, o programı kapattım görev yöneticiliğinden. Ve sildim klasörü ve silindi.

      ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
      5 yıl önce cevaplandı

      • nasıl çözdüğünü de yazabilir misin? daha sonra bu konuyu görecek olanlara fayda sağlaması açısından omercik 5 yıl önce