Masaüstüme attığım kısayollar yenilediğim gibi kayboluyor yeni kısayolda atamıyorum, ne yapmalıyım?

Söz ettiğim durum olmaya başlamadan önce özel herhangibirşey yaptığımı hatırlamıyorum. Bilgisayarımda oyun oynuyordum ve tam ekrandan çıktıpım gibi masaüstümde belirli bazı uygulamalar hariç kısayollarımın kaybolduğunu gördüm. Aynı kısayolları tekrar atmayı denedim ama direk silindi. Ve kısayollara özgüde değil resim vb. attığımdada yine kayboluyor birdahada bulamıyorum. Windows Defender üzerinden tarama yaptım ama birşey bulamadım.

remotyyr32 remotyyr32 (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1.Çözüm:

    Bilgisayarını bir de şu antivirüs programları ile tara

    Virüsleri temizledikden sonra bilgisayarını yeniden başlat

    2.Çözüm:

    Virüsleri silmene rağmen halen daha sorunun devam eder ise şunu dene

    1. CMD'yi yönetici olarak aç
    2. Ardından şu kodu gir
      • SFC/SCANNOW
    3. İşlem bitene kadar bekle ve işlem bitince bilgisayarını yeniden başlat

    Durumu bizim ile paylaşır mısın bunları yaptıktan sonra

    darkcrak darkcrak (5168)