Masaüstünde kendiliğinden oluşan config dosyası

Az önce masaüstümde kendiliğinden config dosyası oluştu ve içinde coplay(rastgele sayı).vdf isimli bir dosya vardı ve ben bunu açmaya çalıştığımda açılmadı nedir bu dosya virüsmü bilgisayarimfa csgo steam falan var

relxy relxy (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Virüs değil. Herhangi bir programa ait ayar dosyasıdır. .config uzantısı ayar dosyalarına aittir. .config uzantılı dosyayı not defteri ile açıp içine bakabilirsin.

    Endişelenmeni gerektirecek bir şey yok.

    alattin alattin (16999)