Masaüstünde Yeni Klasör Oluşturamıyorum

Masaüstünde yeni klasör oluşturmak istediğimde bu hatayı alıyorum:

Beklenmeyen bir hata klasörü oluşturmanızı engelliyor. Bu hatayı almaya devam ederseniz, bu soruna ilişkin yardım aramak için hata kodunu kullanabilirsiniz.

Hata 0x80004001: Gerçeklenmemiş

dvdn dvdn (-103)
7 yıl önce sordu

  • Galiba kayıt defterinden yeni dosya oluşturmayı kapatmışsınız. Başlat>Çalıştır>regedit> hkey_local_machine>software>microsoft sekmesini bulup üzerinde sağ tıklayarak sil yapın. Çıkan uyarıya evet deyin. Sonra hiçbir bir işlem yapmadan bilgisayarı kapatın ve yeniden açın. Açtığınızda sildiğin kaydı Windows kendiliğinden oluşturacak ve sorun çözülmüş olacak. araz01 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

 Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Sistem Geri Yükleme ile başarılı olunmazsa sfc /scannow komutu denenebilir.

Edit:

"Burada yeni klasör oluşturamazsınız. Farklı bir konum belirtin." hatası nasıl çözülür? (tıkla)

Bu konuda sana ait değilmi? Beş ay önce açılmış. Bu problem beş aydan beri devammı ediyor yoksa yenidenmi aynı hata ile karşılaşıyorsun?

Beş ay önce problemi çözdüysen nasıl çözüldüğünü bilmen gerekir. Aynısını uygulayarak düzeltebilirsin.

Yok beş aydan beri aynı problem devam ediyorsa ve sen aylar boyu PC'yi bu şekilde kullanmaya devam edebildiysen, demek çok problem değil, aynı şekilde devam edebilirsin :)

Problemleri öncesiyle sonrasıyla tam olarak anlatmak lazım. Yoksa buralarda işe yaramaz şekilde hep aynı şeyleri tekrarlayıp dururuz ve haliyle sonuçlar elde edemeyiz.

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce cevaplandı

  • Güvenli modda dene. Yine olmazsa sfc /scannow komutunu denersin. temmuz 7 yıl önce
  • Sistem Geri Yüklemede başka geri alma noktası varsa, o da denenmeli. temmuz 7 yıl önce