Masaüstünü C'den D'ye taşısam ne gibi sorunlar olur?

C:\Users\Misty\Masaüstü

Masaüstü klasörünü kesip D'ye yapıştırsam ne olur?

D:\Masaüstü

Her şeyin düzgün çalışmaya devam etmesi ve masaüstünde klasörlerin yerleştirdiğim şekilde kalması önemli.

win7

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Böyle birşey imkansız desem yeridir
    Masaüstünüzde bulunan çoğu dosya C:/ sürücüsünü baz almaktadır.

    Ayrıca C:/Users/Kullanıcı/ klasöründe birde görünmeyen AppData klasörü mevcut (Görünüm sekmesinden "gizli dosyaları göster" diyerek bunu görebilirsiniz)

    Dolayısıyla Masaüstü klasörünü kesip başka bir sürücüye yapıştırmaya çalıştığınızda birçok programın düzgün çalışmayacağını, hatta belkide sistemi yeniden başlattığınızda çeşitli hatalarla karşılaşabileceğinizi unutmayın.

    omercik omercik (9418)