.MASODAS DOSYA UZANTISI ÇÖZÜLEMİYOR???

.MASODAS DOSYA UZANTISI ÇÖZÜLEMİYOR??? videoyu izledim masodas şifrelenen dosya orjinali elimde olsa kurtarmaya ne gerek var malesef orjinali elimde yok ve şifrelenen bir sürü resim ve videolarım var çözemiyorum . bunu kurtarma yolu varmı bana yardımcı olurmusunuz

gelen mesaj aşada veriyorum

ATTENTION!

Don't worry, you can return all your files!
All your files like photos, databases, documents and other important are encrypted with strongest encryption and unique key.
The only method of recovering files is to purchase decrypt tool and unique key for you.
This software will decrypt all your encrypted files.
What guarantees you have?
You can send one of your encrypted file from your PC and we decrypt it for free.
But we can decrypt only 1 file for free. File must not contain valuable information.
You can get and look video overview decrypt tool:
https://we.tl/t-6tYZko8NMj
Price of private key and decrypt software is $980.
Discount 50% available if you contact us first 72 hours, that's price for you is $490.
Please note that you'll never restore your data without payment.
Check your e-mail "Spam" or "Junk" folder if you don't get answer more than 6 hours.

To get this software you need write on our e-mail:
gorentos@bitmessage.ch

Reserve e-mail address to contact us:
gorentos2@firemail.cc

Your personal ID:
151hTdLhhGqbuYed5Ev0lgGQBwoZf81uWpOXApuzh9QrCjCqTr

hkntrl hkntrl (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Videoda da anlattığım gibi elinde sadece 1 (BİR) tane şifresiz dosya olması gerekiyor.  Elinde 100.000 jpg dosyası varsa ve bunlar şifreliyse tek 1 (BİR) şifresiz jpg dosyası sayesinde bu dosyaların şifresi çözülebiliyor.

    " videoyu izledim masodas şifrelenen dosya orjinali elimde olsa kurtarmaya ne gerek var malesef orjinali elimde yok ve şifrelenen bir sürü resim ve videolarım var

    Videonun ilk 1.5 dakikasını tekrar izlemende fayda var.

    Telefondan bilgisayara esim atmışsındır, email ile bir dosya gelmiştir vs.  1 (BİR) adet şifresiz dosyaya ihtiyaç var.

    alattin alattin (16999)
    3 yıl önce cevaplandı

    • videoyu izledim ancak bazıları çözüldü ancak büyük kısmı ve videolar çözülmedi stopdejazu ile halen büyük kısmı çözülmedi hkntrl 3 yıl önce
    • malesef hiç bir yedeğim yoktu sorunda bu zaten hkntrl 3 yıl önce
    • stopdejavu ıd si ile benim ıd aynı değil ama yinede bazılarını çözdü anlam veremedim hkntrl 3 yıl önce
    • @hkntrl çifte şifreleme olabilir. Bu durumda o dosyaları çözmek imkansız oluyor. alattin 3 yıl önce