Masodas uzantılı fidye virüsü nasıl çözülür?

format atarak virüs gitti virüs programı kurdum temizledim ama dosyalarım şifreli kaldı MASODAS  UZANTILI bu dosyalarımı nasıl açabilirim Your personal ID:
151hTdLhhGsx8HFQqvK6nyDDg09xUALKtLSMXWXhcnO1NuNftI    bu id yi vermişler formatladıgım için bilgisayarı geçmişe döndüremiyorum kim yapabilir çözümü varmı acaba herşeyden vazgeçtim çocuklarımın resimleri var onları almalıyım

orhanalkaevli orhanalkaevli (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarına anlaşılan fidye virüsü bulaşmış

    Altdaki linkdeki çözüm bi dene:

    masodas fidye virüsü nedir? Çözümü var mı?

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

      Şuan için bir çözümü yok maalesef

      alattin alattin (16984)