Mass Stronge 64 GB USB m var ama bazı mp3, mp4 dosyalarını görüntülemiyor.

'Windows Player beklenmeyen bir sorunla karşılaştı' veya 'Windows Player bu dosyayı görüntüleyemiyor' hatalarını veriyor.

kullanici683252 kullanici683252 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Açılmayan dosyalardan bilgisayara kopyalayıp çalıştırmayı denedin mi? Denemediysen önce bunu dene. Bu şekilde dosyalar açılıyorsa sorun USB bellektedir. Dosyaları önce bilgisayara kopyala, sonra USB belleği formatla. Sorun düzelecektir.

    Sorun bilgisayarda da olabilir elbette. Başka bir medya oynatıcı ile denedin mi?

    VLC player öneririm: VLC Player nedir, ne işe yarar

    cemphp cemphp (651)
    7 yıl önce cevaplandı

      Format attım, neredeyse bütün video oynatıcıları denedim ama USB deki sorun hala çözülemedi. Cihazdan çıkardıktan sonra en son attığım dosyalar bozuluyor.

      kullanici683252 kullanici683252 (1)