Mate 20 lite bildirim içeriği gözükmüyor

Merhaba dün android 9 güncellemesi geldikten sonra tuşlar açıkken bildirim gelince bildirimin içeriği gözükmüyor ben bu ayarı nasıl açabilirim

dnzclk44 dnzclk44 (19)
4 yıl önce sordu

  • Peki güncelledin mi? darkcrak 4 yıl önce
  • güncelleme geldikten sonra yazdığıma göre evet :) dnzclk44 4 yıl önce
  • Kilit ekranında mı bu sorun var darkcrak 4 yıl önce
  • hayır kilit ekranı açık telefonu normal kullanıyorum bildirim geldiğinde 1 bildirim yazıyor güncellemeden önce bildirim içeriği gözüküyordu ama android 9 da içeriği gizliyor dnzclk44 4 yıl önce
  • Telefonda yüz tanıma özelliği aktif mi? omercik 4 yıl önce
  • Evet aktif dnzclk44 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Ekran kilidini kaldırıp tekrar kurarsanız bu ayar karşınıza çıkar ve buradan "İçeriği Göster" seçeneğini seçerseniz bu durum çözülür. Ama sizinki sürümle alâkalı bir sorun ise bunun çözümünü bilmiyorum.

yeka yeka (1)
4 yıl önce cevaplandı

  • Dediğiniz şey kilit ekranındaki bildirimle alakalı dnzclk44 4 yıl önce