Mate 20 Lite bildirim panelini siyah yapmak.

Merhaba, Mate 20 Lite kullanıyorum. Güncellemeden önce bildirim çubuğunu indirdiğimde karşıma çıkan panel siyahtı ve mavi yazıları barındırıyordu. Klasik Huawei paneli kısaca. Fakat 9'a yükselttikten sonra panel beyaz oldu ve ben beyaz tema sevmiyorum. Ayarlardan pilden tutun tema ve yazı ayarlarına kadar bakındım ama değiştireceğim bir ayar bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

bongiorno bongiorno (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yeni EMUI 9 sürümünde bildirim panelini beyaz yapmışlar, varsayılan olarak öyle geliyor. Play Store'dan Hawei Themes uygulamasını indir, orada pek çok tema bulacaksın. Siyah olanı yüklemeyi dene, telefon izin verirse uygulanacaktır.

    Bahsettiğim uygulama bu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.deishelon.lab.huaweithememanager&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim konuyu açıklığa kavuşturduğunuz için. Dediğiniz gibi yaptım ve oldu. bongiorno 4 yıl önce
    • Kardeş bende aynı sorunu yaşıyorum nasıl yaptığını gösterir misin ? jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Dostumuzun belirttiği uygulamayı indirip "Dark" sıfatı geçen temalardan birini indiriyorsun. Sonra uygulamadan çıkıp ekranındaki "Temalar" adlı uygulamaya giriyorsun ve temayı seçiyorsun. bongiorno 4 yıl önce
    • Dediklerini yaptım ama çok beğenmedim bu temayı. Orijinal temaya nereden döneceğim bulamadım ? jackrudolphgs 4 yıl önce
    • Orijinal temaya dönmek için telefonun kendi Temalar uygulamasını açıp temalarım bölümüne gir. Oradan orijinal temayı bulup onu yükleyebilirsin. @jackrudolphgs omercik 4 yıl önce