Matlab yuklerken hata veriyor

http://uzmanim.net/soru/microsoft-visual-c-2005-redistributable-error-1935-hatasi/2013 daha onceden paylasmis oldugunuz bu yaziyi denedim ve bu hata duzelmedi uzerine bilgisayarimda önemli degisiklikler oldu mesela lenova y560 kullanicisiyim catalyst control center yani ekran karti guncelleyici pc acilirken direk calismayi durduruyor sileyim tekrar yukliyeyim dedim silinecek bir tane bile dosya bulamiyorum ama bos bir alana sag tik yapinca hala orda gozukuyor calistir diyorum calistirmiyor.Ayrica sunuda belirtmek istiyorum ilk basta belirtmis oldugum sikinti matlab yuklerken daha en basinda hata olarak karsima cikiyor yardimlarinizi bekliyorum simdiden tesekkurler.

kamil kamil (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yaziyi ben paylaşmıştım. Açıkcası kendi bilgisayarımda olan sorunu yazımda anlattığım gibi çözmüştüm.

    Matlab için şöyle bir çözüm buldum:

    Bu sorun 64 bit sistemlerde ortaya çıkıyormuş.

    1. C:\ sürücünüzde bir klasör açın
    2. Matlab kurulum dosyalarının tamamını bu açtığınız klasöre kopyalayın.
    3. \Setup\bin\win64\vc90 içerisindeki tüm dosyaları \Setup\bin\win64 altına kopyalayın.
    4. Şimdi Matlab kurulumunu yeniden deneyin.
    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

      ilginiz icin cok tesekkur ederim ama ben bu yontemide denemistim olmamisti ama son bir kez daha denedim yine olmadi tek care formatta goruyorum insallah olur.Bu arada aynı bilgisayardan abimde de var ve ona yukleniyor hemde her hangi bir sey yapmadan bakalım formattan sonra ne olacak ilginiz icin tekrar tesekkur ederim.

      kamil kamil (1)