mavi ekran alıyorum / sorun giderici çalışmıyor

merhaba.

windows 11 pro kullanıyorum. oyun oynarken mavi ekran hatası '''video memory management internal hatası'' alıyorum. bir çok yöntem denedim ama hiç birisi çözüm olmadı. sorun gidericiden mavi ekran hatalarını düzelt dediğğim zaman hata veriyor. windows için etkinleştirilmedi yazıyor. bu konuda yardımcı olur musunuz.

servetsemi servetsemi (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hocam Selamün Aleyküm burda ben böyle bir konu açtım buna benzer orda Alattin Abi nin anlattıkları var bak derim

    andromobil andromobil (74)
    10 ay önce cevaplandı

    • WdFilter.sys mavi ekran hatası neden çıkar ? 0 Arkadaşlar windows 10 kullanıyorum 4gb ddr3 ram var 4 çekirdekli işlemci quad 1333mhz son zamanlarda bu mavi ekran hatasını alıyum neden olabilir mavi ekran hatası andromobil andromobil (47) 3 gün önce sordu yorum yaz Toplam 1 Cevap 0 WdFilter.sys dosyası Microsoft Defender Antivirus Mini-Filter Driver (WdFilter) (Konum: %SystemRoot%\system32\drivers\WdFilter.sys) olarak görünüyor. Soruna Windows Defender sebep oluyormuş gibi görünüyor. Fakat mavi ekran hataları çok can sıkıcı ve çözümü net olmayan hatalardır. Ben bir dizi klasik öneriyi yapacağım: Öncelikle Malwarebytes gibi bir antivirüs programı ile bilgisayarını tarat Windows güncellemelerinin tam olduğundan emin ol. Eksik olan güncellemeleri yükle. Başta ekran kartı olmak üzere güncel sürücüleri yükle. Bunlar bir mavi ekran sorununu çözme işleminde en başından yapılması gerekenler. Önce bunları dene. Çözüm olmazsa diğer klasik önerileri sıralarım. andromobil 10 ay önce