ırql not less or equal-kernel security check failure mavi ekran hatası

Durduk yerde değişik mavi ekran hataları almaya başladım. ırql not less or equal-kernel security check failure hataları vesaire bileşenleri tarattığımda her hangi bir sorun bulamadım.Minidump dosyaları (https://drive.google.com/open?id=1jChjzr0jeZVyAUWYyz4G9UeZATn5LZI5)

xyolive xyolive (11)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi işletim sistemi ve sürümü ?

    Bilgisayar marka model?

    Hangi işlem yapılınca hata veriyor?

    Mavi ekran sesi var mı?

    huseyinkkamer huseyinkkamer (77)