Mavi Ekran Hatası - Video Bilgilendirmeli Çözüm önerileri.

https://youtu.be/YseIQSBkLb4

- Bilgisayarı mavi ekran hatası veren arkadaşlar icin yaptıgım bir videodur.

- Oyunlardan Mavi Ekran verme sorunu , Nicin Mavi Ekran Verir Bilgisayarım ?

Onu anlatmış bulunmaktayım. İyi seyirler.

emregumus3535 emregumus3535 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Video lu bilgilendirme yaptığınız için teşekkür ederiz.Mavi ekran hatalarının çoğu sebebi söylediğiniz gibi;

    • Eksik veya Hatalı Sürücülerden.
    • Ram uyuşmazıkları veya Ram'de yaşanan sorunlardan
    • Harddisk üzerindeki bir verinin okunamaz hale gelmesinden (Bad Sactor)
    • Ayrıca yapılan overclock işlemlerinden

    gibi sorunlar yüzünden meydana gelmektedir.

    Videonuz umarım birçok insana yardımcı olur.

    ismailsarp ismailsarp (6010)