mavi ekran hatası

merhaba acer swift 3 model yeni bilgisayar aldım ama sürekli mavi ekran hatası alıyorum hata kodu:VIDEO DXGKRNL_FATAL_ERROR

ekran kartı driverını sildim tekrar yükledim güncellemeleri kontrol ettim temiz kurulum yaptım 3 kere format attım disk taraması ve nette önerilen herşeyi yaptım ama sorun hala devam ediyor yardımcı olursanız çok sevinirim

mustafa06gk mustafa06gk (3)
4 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

DirectX End-User Runtime Web Installer indir ve kur

Visual Studio 2015, 2017 ve 2019 İndir ve kur

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

    ADIM 1

    ADIM 2

    ADIM 3

    ADIM 4

    ADIM 5 WİNDOWS TUŞU İLE S TUŞUNA AYNI ANDA BASIN AÇILAN ARAMA ADRESİNE HİZMETLER YAZIP ENTER TUŞUNA BASIN VE AŞAĞIDAKİ ADIMLARI YAPIN UZAKTAN YORDAM ÇAĞRISI (RPC) KONUMLANCIRISI ÇİFT TIKLAYIP KURTARMA BÖLÜMÜNE GELİP AŞAĞIDAKİ RESİMDE İŞARETLEDİĞİM YERLERİ SİZDE AYNISINI YAPIN

    ADIM 6 YİNE HİZMERLER BÖLÜMÜNDE WİNDOWS SEARCH BULUP ÇİFT TIKLAYIP KURTARMA BÖLÜMÜNE GELİP AŞAĞIDAKİ RESİMDE İŞARETLEDİĞİM YERLERİ SİZDE AYNISINI YAPIN

    gorele28 gorele28 (387)