Mavi ekran hatası

Merhabalar kolay gelsin bende Casper excalibur g770 laptop var dün bilgisayarım aniden mavi ekran hatası verdi ve kendi kendine kapandı bilgisayarı açtığımda "Default boot sevice missing ör boot failed" uyarısı aldım ne yapmam lazım

kullanici447159 kullanici447159 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    BIOS'a girip boot sekmesine tıklayıp boot pripority kısmını düzenleyip tekrar dene.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Reis bende o dediğin boot propority kısmı yok

      kullanici447159 kullanici447159 (1)