mavi ekran hatası

Merhaba arkadaşlar yaklaşık bir aydan beri mavi ekran hatası alıyorum.

Bilgisayar servisine götürdüm anakart ve ramler değişti. Fakat sorun devam ediyor.

fiesta69 fiesta69 (1)
10 yıl önce sordu

  • dump dosyalarını tek bir zip dosyası olarak gönderebilir misiniz? alattin 10 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Dump dosyalarınız bekleniyor. Tek bir zip olarak yükleyin lütfen.

cemphp cemphp (651)
10 yıl önce cevaplandı

    -1

    KARDEŞİM FORMAT AT AYNI SIKINTI BENDE DE VARDI DOSYA EKSİKLİĞİNDEN KAYNAKLANIYOR FORMAT GARANTİ ÇÖZÜM

    tahabey4242 tahabey4242 (-9)