mavi ekran hatası

Mavi ekran hatası alıyorum yardımcı olursanız sevinirim

minidump dosyası : http://dosya.co/v0lt4oot4vgi/Minidump.rar.html

berkecelebi berkecelebi (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dump dosyalarınızda neredeyse tüm alınabilecek mavi ekran hataları var:

    BAD_POOL_HEADER > win32k.sys

    IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL  > Ntfs.sys

    PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA > halmacpi.dll

    ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY > ntkrnlpa.exe

    MEMORY_MANAGEMENT > igdkmd32.sys

    Bunların tamamı sistem sürücüsü. Bu da demek oluyor ki başka bir sürücü bu hatalara sebep olmuyor.  Genelde bu hatalarda bellek kaynaklı, RAM kaynaklı olur.

    Önce Windows güncellemelerini tamamlayın. Sonra güncel sürücüleri yükleyin.  Sorun devam ederse, yüklü antivirüs veya benzer programları kaldırın. Bunların hiç biri bir işe yaramıyorsa bilgisayarı formatlayın ve yukarıdaki işlemleri tekrar yapın.  Sorun devam ederse o zaman donanım kaynaklı bir sorundur. Yüksek ihtimalle RAM kaynaklı sorunlar.

    murat murat (12492)