Mavi ekran hatası

Bilgisayarda oyun oynarken bi anda görüntü dondu ve kendi kendine reset attı açılırken karşıma mavi ekran verdi

Collecting data for crashdump

Initializing disk dor crash dump

Beginning dump of physical memory

Dumping physical memort to disk:100

Yazıyor daha önce hiç olmamıştı ne yapmalıyım ?

excalibur007 excalibur007 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir şey yapmanıza gerek yok. Windosu normal olarak başlatın ve kullanmaya devam edin. Oynadığınız oyun ve windows arka çalışanları sistemi kasmış olmalı. Oyun oynarken kullanmadığınız programları kapatmanız daha sağlıklı olur.

    kawamoto kawamoto (71)
    7 yıl önce cevaplandı

      Mavi Ekran Hataları Nasıl Çözülür? (tıkla)

      Ayrıca hata devam ederse Bluescreenview programını indirerek cihazınızda cihazda mavi ekran hatası varsa hangi sebepten kaynaklandığını öğrenebilirsiniz. Eğer minidump dosyasını bizimle paylaşabilirseniz buradan yardımcı olunabilir.

      ogzkzu ogzkzu (286)